Dárkový balíček 15 - pro pleť s rozšířenými žilkami | 1 set

kombinace couperose therapy mask 15 ml, couperose therapy serum 2 10 ml a couperose therapy cream 15 ml v dárkovém balení

Skladem (> 5 ks)
Kód: BAL015
Značka: REVIDERM
525 Kč
Kategorie: E-shop
Varianta produktu: Prodejní balení
Dárkový balíček 15 - pro pleť s rozšířenými žilkami | 1 set
Akce

Doprodej kosmetiky REVIDERM v obalech před rebrandingem za mimořádně zvýhodněnou cenu! Tento dárkový balíček je speciálně určený pro pleť s rozšířenými žilkami. Obsahuje tyto produkty:

couperose therapy mask 15 ml - díky aktivní složce VEGFstop stabilizuje kapiláry a zabraňuje tvorbě jemných a zvětšených žilek. Posiluje stěny cév, zmírňuje zánět a zarudnutí pokožky. 

couperose therapy serum 2 10 ml - sérum vhodné pro ošetření pokročilejších forem kuperózy. Díky aktivní složce VEGFstop zabraňuje tvorbě nových cévních kapilár (metliček) a aktivně odstraňuje již vzniklé. Zmírňuje zarudnutí a posiluje stěny krevních kapilár a zlepšuje jejich průchodnost. Vysoká koncentrace divokého indiga odstraňuje záněty, svědění a bolestivé pocity na pokožce.

couperose therapy cream 15 ml - 24hodinový krém s aktivní složkou VEGFstop stabilizuje kapiláry a zabraňuje tvorbě jemných žilek. Současně zmírňuje zánět a zarudnutí pleti, posiluje přirozenou ochrannou bariéru a neurokosmetický protistresový faktor odstraňuje nepříjemný pocit na pokožce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: