Novinky

Soutěžte s námi o kosmetiku a profi ošetření

Sledujete už naše profily reviderm_skindesign na Instagramu a Reviderm SkinDesign na Facebooku? Pokud ještě ne, je pravý čas to napravit. Od tohoto měsíce spouštíme sérii pravidelných soutěží o hodnotné ceny. Vyhrát může kosmetické produkty REVIDERM a hned, jak to společenská situace umožní, také luxusní kosmetická ošetření v našich partnerských salónech.

Pospěšte si, protože první soutěž spouštíme už příští týden! Ve spolupráci s Estetik Care Clinic jsme pro Vás sestavili speciálně vyladěnou kosmetickou taštičku pro péči o pleť stresovanou nošením roušek a respirátorů.

 

     

Jupí, náš dlouho vyhlížený e-shop je tu!

Letošní rok zasažený koronavirem byl všelijaký... Každá krize s sebou ale přináší příležitosti. Proto jsme nelenili a využili náš čas, abychom pro Vás - naše profesionální klienty i koncové zákazníky - vytvořili nový, unikátní e-shop. Ponořte se do naší nabídky a prozkoumejte novinky i speciální akce a výhody, které jsme pro Vás připravili. Rovnou Vám prozradíme, že k našemu nejvzácnějšímu klenotu, německé lékařské dermokosmetice REVIDERM, jsme přidali další dvě značky, které ve světě kosmetiky patří do absolutní špičky. První z nich je švýcarská pedikúra SatisFeet s revoluční technologií jablečných kmenových buněk, tou druhou 100% přírodní italská kosmetika pro celé tělo Marzia Clinic, která pracuje s masážními SPA rituály a propojuje péči o pokožku s celkovou harmonizací těla, mysli i duše. Poznejte s našimi značkami na vlastní kůži, jaké výsledky přináší správně zvolená kombinace profesionálních ošetření v našich partnerských salónech s domácí péčí s vysoce účinnými produkty, které si nyní můžete zakoupit i z pohodlí Vašeho domova. Těšíte se tak jako my?

 

 E-shop SkinDesign (náhled)

Rozhovor s majitelkou SkinDesign v magazínu Statuss

Mrkněte se na čerstvý rozhovor s majitelkou a jednatelkou SkinDesign s.r.o., Evou Scheinerovou, v listopadovém čísle magazínu Statuss. Dozvíte se v něm více o filozofii naší společnosti i plánech a vizích pro budoucnost, které se, věříme, i Vy stanete součástí. PDF s celým článkem ke stažení zde.    

 

Statuss magazin interview

Čas letí! Je to už 5 let od našeho galavečeru pro Slunce s Karlem Gottem

Přesně před pěti lety, 20. června 2015, jsme při příležitosti návštěvy světoznámého vizážisty značky REVIDERM Giovanniho Fasiella uspořádali za pomoci našich partnerů vizážistický kurz a charitativní galavečer na podporu Nadačního fondu Slunce pro všechny v prostorách Le Palais Art Hotel Prague. Váženým hostem této události byl i mistr Karel Gott, který se stal živou předlohou pro obraz španělského malíře Emilia Fornielese. Dílo malované technikou „action painting“ vzniklo během 60 minut. Chcete vidět výsledek? Podívejte se do kompletní fotogalerie na stránkách www.galavecerproslunce.cz a načerpejte s námi pozitivní energii z akce, která nám dodnes při každé vzpomínce vykouzlí úsměv.  

Profi školení REVIDERM s německými trenéry

Od pátku do neděle 8. - 10. 11. 2019 proběhlo v našem školicím centru v Praze již tradiční školení pro profesionály REVIDERM. Z Německa k nám přicestovali mezinárodní trenérka Laura Bramstaedt za oblast Skincare (péče o pleť) a Giovanni Fasiello, kreativní ředitel a spoluautor REVIDERM Skincare-Inspired Make-Up (make inspirovaný péčí o pleť). Tentokrát jsme se podívali do hloubky, jak vhodně kombinovat vrcholné přístrojové anti-age procedury s dekorativní kosmetikou bezprostředně po ošetření.

 

   

Máme za sebou první školení Marzia Clinic v Česku

Během víkendu 1. - 2. 11. 2019 jsme se s našimi nejvěrnějšími profesionály sešli s velkým očekáváním k prvnímu školení Marzia Clinic. Z italského Milánu za námi do Prahy přiletěly exportní ředitelka Michela a mezinárodní trenérka Samantha. Příliš jsme neváhali a vrhli se hned do praktické části, konkrétně k manuálním masážním technikám s keramickými baňkami. Naši profesionálové si vyzkoušeli relaxační SPA rituál terrAKua, hubnoucí péči Body Reshape i ošetření se vzácnými mořskými řasami a termálním bahnem Phytothermae Plus. Figurantky odcházely se slastnými pocity a naše školicí centrum zůstalo zahalené v podmanivé vůni masážního másla. Toto školení si musíme brzy zopakovat! Přidáte se?

 

           

REVIDERM zlatým hřebem World of Beauty & SPA

Děkujeme za Vaši návštěvu na veletrhu World of Beauty & SPA v Letňanech ve dnech 15. - 16.3. 2019! Máme radost, že jsme byli největším vystavovatelem a jedním z hlavních lákadel celé akce. Pokud jste se nemohli seznámit s konceptem REVIDERM a vyzkoušet si osobně naše přístrojová ošetření, nahlédněte alespoň do galerie, co byste si neměli nechat ujít pro příště.

 

icon_bej19_960x340_navstivte_nas_ib___Copy

 

 

7 položek celkem