Naše značky

SkinDesign s. r. o. je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku.
 

Opravdová péče pro největší orgán našeho těla.

Kůže je největší lidský orgán s přibližně 600 tisíci buňkami na centimetr čtvereční. Pracuje pro nás nepřetržitě ve dne i v noci jako ochranný štít. Zdravá pokožka se sama neustále uzdravuje a regeneruje a tvoří nové buňky pro každodenní život v kráse. Jsou však situace, kdy potřebuje naši pomoc. A právě těmi se zabývá německá profesionální dermokosmetika REVIDERM už od roku 1986. Vychází přitom z hlubokého vědeckého poznání přirozených procesů probíhajících v pokožce. Pomocí kosmetiky a technologií cílí REVIDERM na reaktivaci a posilování těchto procesů. Jen tak lze totiž dosáhnout toho, čeho má dosahovat opravdová péče – opravdových výsledků.

Tajemství úspěchu: komplexní systém spojující lékařskou dermokosmetiku a přístrojové ošetření pleti.

Unikátnost systému REVIDERM spočívá v jeho komplexnosti a ucelenosti. Pod jednou střechou naleznete řešení pro všechny fáze péče o pleť od A až do Z. Vstupní analýza umožní zjistit individuální potřeby pleti a na jejich základě zvolit nejvhodnější metodu ošetření. Vysoce kvalitní přístrojová péče v podobě mikrodermabraze, mikroneedlingu a ultrazvuku obnovuje přirozené procesy i ve spodních vrstvách kůže. Tím se kůže otevírá působení účinných látek, které kosmetika REVIDERM využívá v maximálních možných koncentracích a kombinacích. REVIDERM své produkty vyvíjí ve spolupráci se špičkovými vědci a neváhá se vydat po zcela nových cestách. Přitom se řídí přísnými principy biomimetiky, bezpečnosti pro klienta a šetrnosti k životnímu prostředí.

Make-up a nutrikosmetika jako pevná součást péče o pleť.

Opravdová péče vás nikdy nenutí ke kompromisům mezi krásou a zdravím. Proto REVIDERM vyvinul vlastní koncept dekorativní kosmetiky, která je vhodná k používání i po kosmetických a estetických ošetřeních. Zamilujete si ji díky dechberoucímu rozjasnění pleti, perfektní krycí schopnosti make-upu, nádherným barvám očních stínů, rtěnek a lesků a trvanlivému a voděodolnému looku. To vše bez obsahu škodlivých látek a s vynikající snášenlivostí i u té nejcitlivější pleti. V rámci svého holistického přístupu nabízí REVIDERM také speciální řadu jednoduchých, ale účinných výživových doplňků. Jejich účelem je zajistit, aby vaše tělo mělo potřebné látky pro budování zdravé a krásné pokožky směrem zevnitř.

 

Dej svým nohám tu správnou péči a ony tě dovedou až k nejvyšším vrcholům!

Neuděláme bez nich ani krok a všude, kam se pohneme, nám poskytují svou oporu. Každý den musí na svých bedrech přenést tuny zátěže. A právě ony vytvářejí neustálé spojení mezi námi a povrchem země. Nejsou ale tolik na očích, a proto o ně často zapomínáme pečovat. Že k nejvyšším vrcholům – ať už těm skutečným nebo symbolickým – dojdeme jen se zdravými a spokojenými chodidly, si často uvědomíme až při výskytu problémů. Naštěstí renomovaný švýcarský výrobce kosmetiky Simon Keller vytvořil profesionální pedikúru SatisFeet, která dokáže navrátit chodidla do vynikající kondice bleskurychle. Díky SatisFeet můžete svá chodidla udržovat zdravá, spokojená a připravená pro jakýkoliv životní výstup.

Špičková profesionální pedikúra čerpající z know-how stovky předních švýcarských podiatrů.

Silnou devízou společnosti Simon Keller je spolupráce s nejlepšími odborníky a uplatnění jejich poznatků ve vyvíjených produktech. Jen za pedikúrou SatisFeet stojí know-how 94 švýcarských podiatrů. Díky tomu ve výrobcích SatisFeet najdete unikátní spojení nejmodernějších technologií a šetrných, vysoce účinných přírodních ingrediencí. Veškerý výzkum a výroba probíhají ve Švýcarsku, které je ve světě symbolem nejvyšší kvality. Při používání produktů SatisFeet se přesvědčíte „na vlastní nohy”, že nálepku 100% SWISS MADE si nezaslouží jen pro svůj zeměpisný původ, ale zejména pro špičkové výsledky, které budí údiv i u profesionálů.

100% přírodní produkty s regenerační silou kmenových buněk jablek. Hypoalergenní a vhodné i pro diabetiky.

SatisFeet vsází na kmenové buňky jablek starodávné a dnes velmi vzácné švýcarské odrůdy Uttwiler Spätlauber, jímž se připisují přímo zázračné účinky. Jablečné buňky svým působením zlepšují vitalitu a životnost kožních kmenových buněk, a tak napomáhají přirozené obnově pokožky a zabraňují jejímu stárnutí. Výrobky SatisFeet jsou založené na čisté síle přírodních látek, jsou hypoalergenní a neobsahují žádné škodlivé nebo senzibilizující složky. Jsou navíc vhodné i pro diabetiky.

 

Péče o pokožku se zapojením všech smyslů a hluboké relaxace.

Terapeutická hra barev, opojné přírodní vůně, harmonické tóny zklidňující hudby, pohyby tekutin na povrchu těla a uvolňující masážní doteky, při nichž se střídají teplo a chlad. Koncept, který vyvinula společnost F.G. COSMETICS z italského Milána pod značkou Marzia Clinic, ukazuje, že péče o pokožku může být skutečným relaxem. Holistický přístup Marzia Clinic dokonce chápe relax jako základní předpoklad efektivní péče. Tak se totiž v těle aktivuje mikrocirkulace a dojde k okysličení pokožky. Až tím se pokožka dokonale otevře působení cenných látek obsažených v kosmetických produktech.

Potenciál přírodních látek využitý na maximum díky vlastnímu výzkumu a vývoji.

Marzia Clinic se může pyšnit tím, že používá výhradně přírodní, rostlinné ingredience z těch nejkvalitnějších světových zdrojů. Pod nálepkou 100% MADE IN ITALY se ukrývá vlastní výroba a především výzkumné pracoviště. Díky němu dokáže Marzia Clinic izolovat z přírodních surovin ty nejúčinnější složky a molekuly, které propůjčují kosmetickým produktům mimořádné vlastnosti. Působení éterických olejů a výtažků z květin, kořenů, řas a minerálů tak u Marzia Clinic doplňují dermobio molekulární komplexy, neuroaktivní látky nebo speciální dronové technologie.

Kosmetika, manuální ošetření a masáže pro hýčkání těla od hlavy až k patě.

To, co začíná jako péče o pokožku, se může snadno proměnit v komplexní energetizující terapii. Koncept Marzia Clinic myslí na všechny tělesné partie. V rámci cíleného ošetření jim přináší i vytoužené uvolnění, a tím blahodárně působí také na mysl a duši. Představte si, že se uprostřed dnešní zrychlené doby na chvíli zastavíte, zapomenete na čas a prostor kolem sebe a ponoříte se do hlubokého smyslového zážitku, který vás naplní klidem a novou energií pro další dny. Přesně takový stav dokáže navodit Marzia Clinic svou jedinečnou kombinací inovativní kosmetiky a starodávných masážních technik.

Kam dál?

můžete se dozvědět více o SkinDesign

nebo si udělat radost v našem e-shopu

 

Sledujte nás

Na našich sociálních sítích najdete tipy a návody pro správnou péči o pokožku, zajímavé soutěže o ještě zajímavější ceny, novinky, zvýhodněné nabídky a exkurze do světa špičkové kosmetiky.

 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem, nebo chcete objednat po telefonu? Neváhete nás kontaktovat.

Zavolejte nám

+420 605 227 547