O nás

Architekt pro Vaši pokožku

Objevujeme pro Vás nejcennější kosmetické poklady

 

Přinášíme do Česka a na Slovensko to nejlepší ze světa kosmetiky a péče o pokožku

S láskou k Vám a s vášní pro svou práci vyhledáváme poklady z oblasti kosmetické, estetické a dermatologické péče. Již od roku 2014 pro vás přinášíme ty celosvětově nejlepší produkty a postupy. Víme totiž, že pečovat o zdravou a krásnou pokožku může být snadné, ale v ostatních případech je to složitý úkol, s nímž si poradí jedině špičková péče. Naše zkušenosti jsou pro Vás zárukou, že v dnešní nepřehledné spleti možností sáhnete hned na první pokus po tom správném řešení. Máme radost, když Vám naše práce pomáhá získat nejen krásnou a zdravou pokožku, ale i ztracené sebevědomí a spokojenost.

 

Máme individuální řešení pro všechny typy a problémy pokožky

Naše cesta započala s německou lékařskou dermokosmetikou REVIDERM. Ta si nás získala svým propracovaným, komplexním systémem péče o pleť a stejně jako my se řídí filozofií, že každá pokožka má své zcela specifické potřeby. Proto my i naši partneři – kosmetické salóny, dermatologické kliniky a centra estetické medicíny – volíme vždy řešení na míru podle individuálního stavu pokožky klientů. Tento závazek je pro nás natolik silný, že se stal součástí naší identity a v podobě tří kapek pronikl i do našeho loga. Vždyť právě míra hydratace je základním indikátorem toho, jakou péči pokožka potřebuje.  

 

Uznáváme holistický přístup. Krása a zdraví u nás kráčejí ruku v ruce

Nebudeme Vám slibovat kouzla a čáry, ale provedeme Vás spolehlivou cestou, na jejímž konci jsou opravdové výsledky. Náš přístup je založený na základním principu, že vnější krása je zrcadlem vnitřního zdraví pokožky a celého těla. Proto je důležitou součástí péče, kterou poskytujeme, pochopení, jak zdraví a krásu ovlivňují každodenní návyky a faktory vnějšího prostředí. Jen tak je možné docílit toho, že dosažené výsledky budou nejen viditelné, ale i dlouhotrvající. Abychom Vám umožnili efektivně pečovat o všechny oblasti Vaší pokožky, zařadili jsme do naší nabídky i švýcarskou profesionální pedikúru SatisFeet využívající léčivou sílu kmenových buněk jablek a italskou profesionální kosmetiku Marzia Clinic jedinečnou svými masážními rituály pro dokonalé uvolnění celého těla.

 
 

Sledujte nás

Na našich sociálních sítích najdete tipy a návody pro správnou péči o pokožku, zajímavé soutěže o ještě zajímavější ceny, novinky, zvýhodněné nabídky a exkurze do světa špičkové kosmetiky.

 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem, nebo chcete objednat po telefonu? Neváhete nás kontaktovat.

Zavolejte nám

+420 605 227 547
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení