O nás

Architekt pro Vaši pokožku

Objevujeme pro Vás nejcennější kosmetické poklady

 

Přinášíme do Česka a na Slovensko to nejlepší ze světa kosmetiky a péče o pokožku

S láskou k Vám a s vášní pro svou práci vyhledáváme poklady z oblasti kosmetické, estetické a dermatologické péče. Již od roku 2014 pro vás přinášíme ty celosvětově nejlepší produkty a postupy. Víme totiž, že pečovat o zdravou a krásnou pokožku může být snadné, ale v ostatních případech je to složitý úkol, s nímž si poradí jedině špičková péče. Naše zkušenosti jsou pro Vás zárukou, že v dnešní nepřehledné spleti možností sáhnete hned na první pokus po tom správném řešení. Máme radost, když Vám naše práce pomáhá získat nejen krásnou a zdravou pokožku, ale i ztracené sebevědomí a spokojenost.

 

Máme individuální řešení pro všechny typy a problémy pokožky

Naše cesta započala s německou lékařskou dermokosmetikou REVIDERM. Ta si nás získala svým propracovaným, komplexním systémem péče o pleť a stejně jako my se řídí filozofií, že každá pokožka má své zcela specifické potřeby. Proto my i naši partneři – kosmetické salóny, dermatologické kliniky a centra estetické medicíny – volíme vždy řešení na míru podle individuálního stavu pokožky klientů. Tento závazek je pro nás natolik silný, že se stal součástí naší identity a v podobě tří kapek pronikl i do našeho loga. Vždyť právě míra hydratace je základním indikátorem toho, jakou péči pokožka potřebuje.  

 

Uznáváme holistický přístup. Krása a zdraví u nás kráčejí ruku v ruce

Nebudeme Vám slibovat kouzla a čáry, ale provedeme Vás spolehlivou cestou, na jejímž konci jsou opravdové výsledky. Náš přístup je založený na základním principu, že vnější krása je zrcadlem vnitřního zdraví pokožky a celého těla. Proto je důležitou součástí péče, kterou poskytujeme, pochopení, jak zdraví a krásu ovlivňují každodenní návyky a faktory vnějšího prostředí. Jen tak je možné docílit toho, že dosažené výsledky budou nejen viditelné, ale i dlouhotrvající. Abychom Vám umožnili efektivně pečovat o všechny oblasti Vaší pokožky, zařadili jsme do naší nabídky i švýcarskou profesionální pedikúru SatisFeet využívající léčivou sílu kmenových buněk jablek a italskou profesionální kosmetiku Marzia Clinic jedinečnou svými masážními rituály pro dokonalé uvolnění celého těla.

 
 

Sledujte nás

Na našich sociálních sítích najdete tipy a návody pro správnou péči o pokožku, zajímavé soutěže o ještě zajímavější ceny, novinky, zvýhodněné nabídky a exkurze do světa špičkové kosmetiky.

 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem, nebo chcete objednat po telefonu? Neváhete nás kontaktovat.

Zavolejte nám

+420 605 227 547